‘De Volgende Stap’

Als klei echt je passie is…..

In deze cursus handvormen voor gevorderden word je begeleid door Lucia Fransen.

Als klei echt je passie is en je jouw eigen stijl verder wil ontwikkelen, dan is deze cursus misschien iets voor jou. Je gaat leren werken vanuit een thema.

De cursus bestaat uit 6 lesdagen en wordt een maal per maand gegeven op zondag van 10.00 uur tot 15.30 uur

Data: 13/9  11/10  15/11  13/12  2026 en 17/1  14/2  2027

In de tussenliggende weken werk je zelfstandig verder.

Deze cursus is voor jou bestemd als :

  • je met handvormen ervaring hebt en toe bent aan een volgende stap.
  • je op zoek bent naar een nieuwe uitdaging en je bereid bent je eigen grenzen te verleggen.
  • je jouw eigen stijl en kwaliteiten verder wilt ontwikkelen.
  • je open staat om te ervaren hoe het is om met een thema te werken.
  • je de mogelijkheid hebt om thuis, in eigen atelier of als abonnee van Kleistad, minimaal een dagdeel per week te kunnen werken.
  • je open en eerlijk naar je eigen werk en dat van anderen wilt kijken

Wat gaan we doen?

  • We gaan oefeningen doen die kunnen helpen bij het kiezen van een thema van waaruit je kunt gaan werken en zo je werk kunt verdiepen.
  • We starten elke les met een werkbespreking, hierin komen verschillende aspecten aan de orde zoals: techniek, vormgeving, zeggingskracht, huidbewerking en deklaag.
  • Daarna ga je praktisch aan het werk en je wordt daarbij individueel begeleid door de docent Lucia Fransen.
  • Aan het einde van de les ronden we gezamenlijk af. We blikken terug op de dag en er kunnen vragen gesteld worden over het werk. We formuleren met elkaar een persoonlijke opdracht voor de tussenliggende periode.

Wat krijg je?

  • Inzicht in beeldende begrippen waarmee werk beschouwd kan worden
  • Beter leren kijken
  • Inzicht in eigen voorkeur en stijl
  • Verbetering van je technische vaardigheden
  • Inzicht in welke weg je wilt gaan op keramisch vlak
  • Je werk verdiepen door te werken vanuit een thema.
  • Individuele begeleiding op maat

Lucia Fransen is professioneel keramist en was vele jaren docent keramiek aan de Nederlandse Keramiek Opleiding te Gouda. Ze geeft supervisie aan (semi)professionele keramisten, individueel en in kleine groepjes. Meer informatie op  www.luciafransen.nl

De cursus kost €390,- en is inclusief koffie, thee en koek.

Materiaal en stook worden apart per kilo berekend


OK

Bevestiging noodzakelijk

  • Kies de cursus waarvoor je je wilt inschrijven

  • Wat zijn je contact gegevens

  • Overzicht ingevoerde gegevens

    Het betreft de inschrijving voor de cursus voor deelnemer(s)
    Cursist gegevens:




    Speciale wensen en/of mededeling :

werk van Lucia Fransen